Kullanatkart Ön Ödemeli Kart Sistemleri - Paykasa Resmi Satış Sitesi - 0 507 050 4656

Paykasa Sık Sorulan Sorular

paykasa-sik-sorulan-sorular

Bu sayfamızda paykasa hakkında bizlere yöneltilen ve internette en çok sorulan soruların yanıtlarını sizler için cevaplayacağız. Burada cevaplanmamış başka sorularınız var ise yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Paykasa Nedir ?

Paykasa, 16 haneden oluşan ve internette yaptığınız alışverişlerde ödeme seçeneği olarak kullanabileceğiniz sanal pin kodundan ibaret ön ödemeli kart sistemlerinden en popüleridir.

Hangi Sitelerde Kullanabilirim ?

Paykasa kart logosunun bulunduğu tüm online oyun, facebook uygulamaları, alışveriş siteleri gibi daha binlerce platformda paykasa ile ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bkz: http://paykasasatinal.net/paykasa-nerelerde-kullanilir/

Son Kullanma Tarihi Var Mı ?

Paykasa kodları satın alındıktan sonra 1 yıl içerisinde kullanılması gerekmektedir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan paykasa kodları pasif hale gelerek kullanılmaz olacaktır. Bu nedenle paykasa kodlarını lazım olduğu zaman satın alın ve 1 yıl içinde kullanmaya özen göstermelisiniz. Paykasa Kodu Kullanım Süresi yazımızı okuyabilirsiniz.

Paykasa Kodu Nasıl Elime Geçecek ?

En sık sorulan sorulardan biri ise bu. Paykasa sanal bir pin kodundan ibaret olduğu için herhangi bir kargo işlemi yoktur 🙂 Sadece dilediğiniz iletişim yoluyla size teslim edilecektir. SMS, Email veya canlı destek üzerinden paykasa kodunuz sizlere çok hızlı bir şekilde iletilecektir.

Paykasa Fiyatlarında Neden Değişiklik Oluyor ?

Paykasa fiyatlarındaki değişikliğin sebebi paykasanın Euro kuru üzerinden işlem görmesidir. Bu nedenle Euro fiyatlarında görülen değişiklik paykasa fiyatlarını da aynı oranda etkilemektedir. Sitemizde paykasa fiyatları güncellenmektedir. En güncel paykasa fiyatlarını öğrenmek için canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Nasıl Paykasa Satın Alırım ?

Paykasa satın almak için “http://paykasasatinal.net/paykasa-satin-al/” sayfamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek üzerinden 7 gün 24 saat online hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek dakikalar içerisinde hızlı ve güvenli paykasa satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Havale İle Paykasa Satın Alma

Paykasa satın alırken en çok tercih edilen ödeme yöntemi havale yöntemidir. Daha güvenli ve hızlı bir ödeme seçeneği olan havale ile sitemiz üzerinden 7/24 paykasa satın alma işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.